3200 W M-CRPS Titanium-voeding
- Technologie
- DC-DC niet-onderbreekbare voedingen
- Partner
- Advanced Energy
De CSU3200AT-3-6M0 is een centrale front-endvoeding voor modulaire hardwaresystemen met gemeenschappelijke redundante voedingen. Deze zet 90 tot 264 VAC of 192 tot 310 VDC om in een geregelde hoofduitgang van 12,2 V voor achterliggende DC-DC-omvormers en levert daarnaast een stand-byspanning van 12 V. Het volledige nominale vermogen van 3200 W is beschikbaar bij 198 tot 264 VAC en bij 240 VDC. Bij lagere AC-ingangsspanningsbereiken is het beschikbare uitgangsvermogen lager. Met afmetingen van 1U x 73,5 x 185 mm is de voeding bedoeld voor computer-, opslag- en netwerkapparatuur met beperkte chassisruimte. Hot-plugfunctionaliteit, actieve stroomverdeling en configuraties met N+1, N+N of koude redundantie ondersteunen onderhoudsvriendelijke voedingsarchitecturen. I²C- en PMBus-functies maken bewaking, rapportage en aansturing mogelijk, met aanvullende ondersteuning voor prestatiebegrenzing via een gesloten regelkring, firmware die op locatie kan worden bijgewerkt en firmwarebeveiliging. Een piekrendement van 96%, actieve vermogensfactorcorrectie en een begrensde inschakelstroom helpen het opgenomen vermogen en de thermische vereisten te beheersen.

Bereikfuncties
Een algemeen overzicht van wat dit bereik te bieden heeft
- 3200 W uitgangsvermogen bij hoge netspanning: Levert tot 262,3 A voor gedistribueerde 12 V-voedingsarchitecturen met hoge stroomvereisten.
- 96% piekrendement en 80 PLUS Titanium-classificatie: Beperkt omzettingsverliezen en kan de bijbehorende koelbehoefte verminderen.
- Geschikt voor AC- en hoogspannings-DC-ingangen: Werkt op 90 tot 264 VAC of 192 tot 310 VDC voor uiteenlopende voedingsinfrastructuren.
- Compact M-CRPS-formaat: De uitvoering van 1U x 73,5 x 185 mm laat ruimte in het chassis vrij voor processors, opslag- en netwerkhardware.
- Actieve stroomverdeling: Houdt de afwijking in de stroomverdeling op ±4% bij 5% tot 100% van de nominale stroom voor een evenwichtige parallelwerking.
- Flexibele redundantie: Ondersteunt voedingssystemen met N+1, N+N en koude redundantie.
- Hot-pluguitvoering: Maakt het mogelijk een voedingsmodule te vervangen zonder het hostsysteem te demonteren.
- Beheer via PMBus en I²C: Biedt digitale functies voor bewaking, rapportage, adressering en aansturing.
- 12 V-stand-byuitgang: Levert tot 3 A voor hulp- en beheercircuits wanneer de hoofduitgang niet actief is.
- Ondersteuning gedurende de firmwarelevenscyclus: Omvat firmware die op locatie kan worden bijgewerkt en firmwarebeveiliging.
- Beheerst ingangsgedrag: Actieve vermogensfactorcorrectie en inschakelstroombegrenzing helpen de stroomvraag aan de voedingszijde te beperken.
- 11 ms overbruggingstijd bij volledige belasting: Helpt de werking voort te zetten bij korte onderbrekingen van de ingangsspanning onder de gespecificeerde bedrijfsconditie.
- Emissies conform klasse A: Ondersteunt integratie in commerciële en industriële apparatuur, onder voorbehoud van EMC-tests op systeemniveau.
Downloads
voor 3200 W M-CRPS Titanium-voeding
Wat zit er in dit assortiment?
Alle varianten in het assortiment en een vergelijking van wat ze bieden
Specificaties
| Categorie | Specificatie | Waarde |
|---|---|---|
Identificatie | Artikelnummer | CSU3200AT-3-6M0 |
Vermogen | Maximaal uitgangsvermogen | 3200 W |
Vermogen | Uitgangsvermogen per AC-ingangsspanningsbereik | 1400 W bij 90 tot 132 VAC; 2900 W bij 180 tot 198 VAC; 3200 W bij 198 tot 264 VAC |
Vermogen | Uitgangsvermogen bij DC-ingangsspanning | 3200 W bij 240 VDC |
Ingang | AC-ingangsspanningsbereik | 90 tot 132 VAC en 180 tot 264 VAC |
Ingang | DC-ingangsspanningsbereik | 192 tot 310 VDC |
Ingang | Maximale ingangsstroom | 16 A bij 200 VAC |
Ingang | Frequentie | 47 tot 63 Hz |
Ingang | Piekrendement | 96,0%; 80 PLUS Titanium-classificatie |
Ingang | Vermogensfactor | Groter dan 0,9 vanaf 10% belasting; groter dan 0,98 bij 50% belasting |
Ingang | Inschakelstroom | 35 A piek bij koude start |
Ingang | Overbruggingstijd | 11 ms bij volle belasting |
Ingang | Lekstroom | Minder dan 0,583 mA |
Ingang | Geleide emissies | Klasse A |
Ingang | Uitgestraalde emissies | Klasse A |
Hoofduitgang | Nominale spanning | 12,2 V, met een insteltolerantie van −0,20% tot +0,20% ten opzichte van de nominale waarde |
Hoofduitgang | Uitgangsstroom | Maximaal 262,3 A; minimaal 1,0 A voor transiënttests; spanningsregeling blijft behouden bij nullast |
Hoofduitgang | Totale regelafwijking | −5% tot +5% |
Hoofduitgang | Dynamische belastingsregeling | −5% tot +5% |
Hoofduitgang | Rimpel | Maximaal 1% |
Hoofduitgang | Afwijking in de stroomverdeling | ±4% van de nominale stroom bij 5% tot 100% belasting |
Hoofduitgang | Capacitieve belasting | 3.300 tot 70.000 µF; 2.000 µF externe capaciteit vereist voor koude redundantie |
Hoofduitgang | Stijgtijd | 10 tot 70 ms |
Stand-by-uitgang | Nominale spanning | 12,0 V, met een insteltolerantie van −3,5% tot +3,5% ten opzichte van de nominale waarde |
Stand-by-uitgang | Uitgangsstroom | 0,1 tot 3,0 A |
Stand-by-uitgang | Totale regelafwijking | −5% tot +5% |
Stand-by-uitgang | Dynamische belastingsregeling | −5% tot +5% |
Stand-by-uitgang | Rimpel | Maximaal 1% |
Stand-by-uitgang | Capacitieve belasting | 270 tot 4.700 µF |
Stand-by-uitgang | Stijgtijd | 10 tot 70 ms |
Mechanisch | Vormfactor | 1U x 73,5 x 185 mm |
Mechanisch | Luchtstroomrichting | Voorwaarts |
Redundantie | Ondersteunde modi | N+1, N+N en koude redundantie |
Redundantie | Parallelbedrijf | Actieve stroomverdeling en hot-plugfunctionaliteit |
Beheer | Digitale interface | Voldoet aan I²C en PMBus |
Beheer | Functies | Bewaking, rapportage, besturing en terugregeling met een gesloten regelkring |
Firmware | Onderhoud en beveiliging | Firmware die ter plaatse kan worden bijgewerkt en firmwarebeveiliging |
Omgevingscondities | Bedrijfstemperatuur | −5 tot +55 °C bij volledig nominaal vermogen |
Omgevingscondities | Bedrijfshoogte | Tot 10.000 voet |
Omgevingscondities | Relatieve luchtvochtigheid tijdens bedrijf | 5% tot 95%, niet-condenserend |
Omgevingscondities | Temperatuur buiten bedrijf | −40 tot +70 °C |
Omgevingscondities | Relatieve luchtvochtigheid tijdens opslag | 5% tot 95%, niet-condenserend |
Omgevingscondities | Hoogte buiten bedrijf | Tot 50.000 voet |
Omgevingscondities | Schokken en trillingen | Willekeurige schokken en trillingen tijdens bedrijf en buiten bedrijf |
Betrouwbaarheid | MTBF | Meer dan 400.000 uur bij 40 °C |
Betrouwbaarheid | Levensduur | Minimaal vijf jaar bij 55 °C, 80% belasting en nominale ingangsspanning |
Conformiteit | Milieu | Voldoet aan RoHS |
Conformiteit | EMC en harmonischen | Geleide en uitgestraalde EMI klasse A; EN 61000-3-2 |
Veiligheid | Normen en keurmerken | IEC 62368, UL/cUL, CB-testcertificaat, CE, KC, EAC, BIS, CQC en BSMI |
Aansluiting | AC-ingangsconnector | IEC 320-C20; aanbevolen tegenconnector IEC 320-C19 |
Aansluiting | Uitgangsconnector | Printplaatrandconnector; aanbevolen tegenconnector 10147875-001LF |
Garantie | Garantieperiode | Twee jaar |
Pinbezetting van de uitgangsconnector
| Connectorpositie | Signaal | Connectorpositie | Signaal |
|---|---|---|---|
A1–A9 (P1–P3) | POWER GND | B1–B9 (P7–P9) | POWER GND |
A10–A18 (P4–P6) | +12V | B10–B18 (P10–P12) | +12V |
A19 (S1) | SDA | B19 (S8) | A0, digitale of analoge adressering |
A20 (S2) | SCL | B20 (S9) | A1-adressering/DSSI |
A21 (S3) | PSON# | B21 (S10) | 12VSB |
A22 (S4) | SMBAlert# | B22 (S11) | CR_BUS |
A23 (S5) | RETURN_SENSE/PS_KILL | B23 (S12) | ISHARE |
A24 (S6) | +12V REMOTE SENSE | B24 (S13) | IMON |
A25 (S7) | PWOK | B25 (S14) | VINOK |
De pinnamen geven de positie op de standaardconnector aan, gevolgd door de bijbehorende positie op de hoogvermogensconnector tussen haakjes. De remote-sensefunctie voor +12 V is niet ingeschakeld op de CSU3200AT-3-6M0.
Adressering van de beheerbus
| Interface | A1 | A0 | Schrijfadres | Leesadres |
|---|---|---|---|---|
PMBus | 0 | 0 | B0h | B1h |
PMBus | 0 | 1 | B2h | B3h |
PMBus | 1 | 0 | B4h | B5h |
PMBus | 1 | 1 | B6h | B7h |
IPMI FRU | 0 | 0 | A0h | A1h |
IPMI FRU | 0 | 1 | A2h | A3h |
IPMI FRU | 1 | 0 | A4h | A5h |
IPMI FRU | 1 | 1 | A6h | A7h |
Veelgestelde vragen
voor 3200 W M-CRPS Titanium-voeding
Het beschikbare vermogen hangt rechtstreeks af van het ingangsspanningsbereik. Het nominale vermogen bedraagt 1400 W bij 90 tot 132 VAC, 2900 W bij 180 tot 198 VAC en 3200 W bij 198 tot 264 VAC. Ook bij 240 VDC, binnen het ingangsspanningsbereik van 192 tot 310 VDC, is 3200 W gespecificeerd. Ga bij het bepalen van het vermogensbudget van het systeem daarom uit van de laagste ingangsspanning die tijdens bedrijf kan optreden, in plaats van altijd op 3200 W te rekenen. Pas bij N+1- of N+N-systemen de bijbehorende ingangsspanningsafhankelijke vermogenslimiet toe op elke geïnstalleerde voeding voordat u de redundantiemarge berekent. Zo voorkomt u een ontwerp dat bij hoge ingangsspanning aan de vermogensvraag voldoet, maar capaciteit verliest bij lage ingangsspanning of bij het omschakelen van de voedingsbron.
De voeding ondersteunt hot-pluggebruik, actieve stroomverdeling, koude redundantie en zowel N+1- als N+N-configuraties. Bij een belasting van 5% tot 100% blijft de afwijking in de stroomverdeling beperkt tot ±4% van de nominale stroom. Zo kunnen parallel geschakelde voedingen de belasting verdelen zonder overmatige onbalans. Voor koude redundantie is een externe capaciteit van 2000 µF vereist, terwijl de toegestane capacitieve belasting van de hoofduitgang 3300 tot 70.000 µF bedraagt. De backplane van het hostsysteem moet de signalen PSON#, PWOK, CR_BUS en ISHARE correct doorverbinden en het plaatsen en verwijderen van modules en fouttoestanden beheren. Omdat remote sense op dit model is uitgeschakeld, moeten ook de verliezen in geleiders en connectoren binnen het spanningsbudget van het systeem blijven.
Via de adresingangen A1 en A0 kan een van vier adresparen aan de PMBus-interface worden toegewezen. De beschikbare PMBus-schrijf-/leesadresparen zijn B0h/B1h, B2h/B3h, B4h/B5h en B6h/B7h. De bijbehorende IPMI FRU-adresparen lopen van A0h/A1h tot A6h/A7h. SDA, SCL en SMBAlert# vormen de basisaansluitingen voor digitaal beheer; IMON, VINOK en PWOK ondersteunen aanvullende bewaking door het hostsysteem. Geef elke parallel geschakelde voeding op dezelfde beheerbus een unieke adrescombinatie. Rond de adrestoewijzing af voordat u de printbanen op de backplane ontwerpt, zodat firmware, inventarisgegevens en actuele telemetrie aan de juiste fysieke voedingssleuf kunnen worden gekoppeld.
De hoofduitgang is ingesteld op 12,2 V en levert maximaal 262,3 A, met een nominale insteltolerantie van −0,20% tot +0,20%. De 12,0 V-stand-byuitgang levert maximaal 3,0 A voor beheer- en hulpcircuits. Beide uitgangen hebben een totaal en dynamisch regelbereik van −5% tot +5%, een maximale rimpel van 1% en een stijgtijd van 10 tot 70 ms. Selecteer nageschakelde DC-DC-omvormers daarom op het volledige statische en transiënte spanningsbereik, niet alleen op de nominale waarde. Remote sense is niet actief. Dimensioneer daarom het koper op de printplaat, de stroomrails en de connectorweerstand zo dat er bij de belasting geen overmatige spanningsval ontstaat.
Het volledige nominale vermogen is gespecificeerd voor −5 tot +55 °C met een voorwaarts gerichte luchtstroom door de voeding. Tijdens bedrijf is een relatieve luchtvochtigheid van 5% tot 95% zonder condensatie toegestaan, op een hoogte tot 10.000 voet. Buiten bedrijf gelden grenswaarden van −40 tot +70 °C en een hoogte tot 50.000 voet. Dit is relevant voor de planning van transport en opslag. De betrouwbaarheidsspecificaties omvatten een MTBF van meer dan 400.000 uur bij 40 °C en een minimale bedrijfslevensduur van vijf jaar bij 55 °C, 80% belasting en nominale ingangsspanning. Controleer de luchtstroom in het chassis bij de luchtinlaat van de voeding: een belemmerde luchtafvoer of recirculerende lucht kan de werkelijke bedrijfstemperatuur verhogen.
De maximale ingangsstroom is 16 A bij 200 VAC. Bij een koude start kan de inschakelstroom een piek van 35 A bereiken. De vermogensfactor is groter dan 0,9 vanaf 10% belasting en groter dan 0,98 bij 50% belasting, met een piekrendement van 96%. De AC-aansluiting bestaat uit een IEC 320-C20-apparaatingang met een bijpassende IEC 320-C19-connector. Houd bij de dimensionering van de groepsbeveiliging, bekabeling, stroomverdeling in het rack, UPS en generator rekening met zowel de continue stroom als de gelijktijdige inschakelstroom van meerdere voedingen. De overbruggingstijd van 11 ms kan bij volle belasting korte storingen in de ingangsspanning opvangen, maar de omschakelprestaties moeten nog wel worden gecontroleerd met de gekozen voorgeschakelde voedingsapparatuur.
De module heeft een M-CRPS-formaat van 1U x 73,5 x 185 mm, een voorwaarts gerichte luchtstroom en een hot-plugconstructie. De AC-voeding wordt aangesloten via een IEC 320-C20-connector. Voor de DC- en besturingsinterface wordt een printrandverbinding gebruikt met bijpassend onderdeelnummer 10147875-001LF. Afzonderlijke contactgroepen voeren POWER GND en +12 V, zodat de hoge uitgangsstroom over meerdere contacten wordt verdeeld. Aparte pinnen verzorgen PMBus-communicatie, adressering, stand-byvoeding, stroomverdeling, power-good- en ingangsstatusfuncties. Controleer de backplane, de vrije ruimte voor het uittrekken van de module, de luchtstroomafdichtingen en het correct aansluiten van de connectoren in samenhang voordat het chassisontwerp wordt vrijgegeven voor de vervaardiging van productiegereedschappen.
De voeding heeft een 80 PLUS Titanium-rendementscertificering en vermeldt conformiteit met RoHS, EN 61000-3-2, IEC 62368 en de eisen voor geleide en uitgestraalde emissies van klasse A. De veiligheids- en markttoelatingsmarkeringen omvatten UL/cUL, CB, CE, KC, EAC, BIS, CQC en BSMI. Beschouw de klasse A-emissies als een specificatie op apparaatniveau, niet als een garantie dat het complete hostsysteem zonder extra filtering of afscherming aan de eisen voldoet. De gespecificeerde bedrijfshoogte bedraagt maximaal 10.000 voet. De veiligheidskruipwegen en luchtspelingen zijn voor de CQC-eisen geschikt voor een hoogte tot 5000 meter. Stem de definitieve certificeringsplanning af op de doelmarkt, behuizing, aarding, bekabeling en volledige systeemconfiguratie.







