3600 W M-CRPS Titanium-voeding
- Technologie
- DC-DC niet-onderbreekbare voedingen
- Partner
- Advanced Energy
De CSU3600AT-9-3M0 is een 3600 W front-end AC-DC-voeding voor modulaire voedingsarchitecturen met gemeenschappelijke redundante voedingen. De voeding zet de beschikbare AC-ingangsspanning of de gespecificeerde DC-ingangsspanning om in een gestabiliseerde 54 V-bus voor achterliggende DC-DC-omvormers en biedt daarnaast een afzonderlijke 12 V-stand-byuitgang. De hoofduitgang levert tot 66,7 A. Daarmee is de voeding geschikt voor servers, opslagplatforms en netwerkapparatuur met een geconcentreerde vermogensvraag. Dankzij de 1U M-CRPS-uitvoering kunnen ontwerpers meer chassisruimte reserveren voor verwerkings-, opslag- en communicatiehardware. N+N- en N+1-redundantie, hot-pluggebruik en actieve stroomverdeling ondersteunen voedingsrekken die tijdens bedrijf onderhoudbaar moeten blijven. PMBus-communicatie geeft via de systeembeheerinterface toegang tot bewakings-, rapportage- en besturingsfuncties. Bij een voorwaartse luchtstroom is het volledige uitgangsvermogen gespecificeerd van –5 tot 55 °C, met inachtneming van de opgegeven ingangsvermogensgrenzen.

Bereikfuncties
Een algemeen overzicht van wat dit bereik te bieden heeft
- Nominaal vermogen van 3600 W bij hoge ingangsspanning, met een uitgang van 54 V/66,7 A: Ondersteunt gedistribueerde voedingsarchitecturen met een hoge vermogensvraag op de bus.
- 12 V/3 A-stand-byuitgang: Voedt beheer- en besturingscircuits onafhankelijk van de hoofduitgang.
- Piekrendement van 96% en 80 PLUS Titanium-classificatie: Beperkt omzettingsverliezen onder de toepasselijke bedrijfscondities.
- Meerdere AC-ingangsspanningsbereiken en gedocumenteerd gebruik bij 240 VDC: Geschikt voor verschillende stroomdistributieconfiguraties.
- Actieve vermogensfactorcorrectie: Biedt een vermogensfactor boven 0,92 vanaf 10% belasting.
- Overbruggingstijd van 11 ms bij volle belasting: Ondersteunt de continuïteit bij kortstondige verstoringen aan de ingang.
- N+N- en N+1-redundantie met hot-pluggebruik: Maakt onderhoudbare, redundante voedingsrekken mogelijk.
- Actieve stroomverdeling binnen ±2%: Helpt parallelle voedingen de belasting te verdelen vanaf 25% van hun nominale belasting.
- PMBus, SMBAlert en selecteerbare adressering: Ondersteunt bewaking, rapportage en besturing op systeemniveau.
- M-CRPS-formaat van 1U × 73,5 × 185 mm: Vermindert de benodigde ruimte voor front-end vermogensomzetting.
- Op locatie bij te werken firmware met firmwarebeveiliging: Vereenvoudigt het onderhoud met behoud van gecontroleerd firmwarebeheer.
- Gebruik met voorwaartse luchtstroom van –5 tot 55 °C bij vol vermogen: Biedt een afgebakend thermisch werkbereik voor het chassisontwerp.
Downloads
voor 3600 W M-CRPS Titanium-voeding
Wat zit er in dit assortiment?
Alle varianten in het assortiment en een vergelijking van wat ze bieden
Specificaties
| Categorie | Parameter | Specificatie |
|---|---|---|
Algemeen | Artikelnummer | CSU3600AT-9-3M0 |
Algemeen | Producttype | Centrale front-end AC-DC-voeding |
Algemeen | Vormfactor | 1U M-CRPS |
Algemeen | Afmetingen | 1U × 73,5 × 185 mm |
Algemeen | Vermogensdichtheid | 110 W/in³ |
Algemeen | Beoogde toepassingen | Servers, opslagsystemen en netwerkapparatuur |
Ingang | Ingangsspanningsbereik en beschikbaar uitgangsvermogen | 90–132 VAC: 1400 W; 180–219 VAC: 3900 W; 220–239 VAC: 3200 W; 240–264 VAC: 3600 W |
Ingang | Gedocumenteerde DC-ingangsspanning | 240 VDC |
Ingang | Frequentie | 47–63 Hz |
Ingang | Maximale ingangsstroom | 17,5 A; grenswaarde voor de gemiddelde stroom: 18 A in Noord-Amerika en 17 A elders |
Ingang | Inschakelstroom bij koude start | 55 A piek |
Ingang | Piekrendement | 96,0%; 80 PLUS Titanium-classificatie |
Ingang | Vermogensfactor | Groter dan 0,92 vanaf 10% belasting |
Ingang | Overbruggingstijd | 11 ms bij volledige belasting |
Ingang | Lekstroom | Minder dan 0,585 mA |
Ingang | Geleide EMI | Klasse A |
Ingang | Uitgestraalde EMI | Klasse A |
Hoofduitgang | Nominale spanning | 54 V, met een insteltolerantie van –0,4 %/+0,4 % ten opzichte van de nominale waarde |
Hoofduitgang | Uitgangsstroom | 1–66,7 A; de minimumwaarde van 1 A geldt bij sprongsgewijze belastingveranderingen |
Hoofduitgang | Totale spanningsafwijking | ±5 % |
Hoofduitgang | Spanningsafwijking bij dynamische belasting | ±8 % |
Hoofduitgang | Rimpel | Maximaal 1 % |
Hoofduitgang | Stroomverdeling | Binnen ±2 % van de nominale vollaststroom, vanaf 25 % van de nominale belasting van de voedingseenheid |
Hoofduitgang | Capacitieve belasting | 100–15.000 µF |
Hoofduitgang | Stijgtijd | 10–70 ms |
Stand-by-uitgang | Nominale spanning | 12,0 V, met een insteltolerantie van –3,5 %/+3,5 % ten opzichte van de nominale waarde |
Stand-by-uitgang | Uitgangsstroom | 0,1–3 A |
Stand-by-uitgang | Totale spanningsafwijking | ±5 % |
Stand-by-uitgang | Spanningsafwijking bij dynamische belasting | ±8 % |
Stand-by-uitgang | Rimpel | Maximaal 1 % |
Stand-by-uitgang | Capacitieve belasting | 270–4.700 µF |
Stand-by-uitgang | Stijgtijd | 10–70 ms |
Bedrijf | Redundantie | N+N-, N+1- en koude redundantie |
Bedrijf | Hot-plugondersteuning | Ja |
Bedrijf | Digitale interface | PMBus-compatibel met I²C-klok- en dataverbindingen |
Bedrijf | Aanvullende besturingsfuncties | Vermogensbegrenzing met gesloten regelkring, spanningsmeting op afstand, stroomdeling en statussignalen |
Bedrijf | Firmware | Firmware die op locatie kan worden bijgewerkt, met firmwarebeveiliging |
Aansluiting | Ingangsaansluiting | C20 |
Aansluiting | Uitgangsaansluiting | Printplaatrandconnector conform de M-CRPS-eis voor 54 V |
Aansluiting | Aanbevolen contrastekker | FCI Amphenol HPG12P14SRT153T of gelijkwaardig |
Omgevingscondities | Bedrijfstemperatuur bij voorwaartse luchtstroom | –5 tot 55 °C bij volledig nominaal vermogen; kortstondig bedrijf tot 65 °C vereist vermogensreductie |
Omgevingscondities | Bedrijfshoogte | Tot 10.000 voet; kruip- en luchtwegen voor de veiligheid zijn voor CQC berekend op een hoogte van 5.000 m |
Omgevingscondities | Relatieve luchtvochtigheid tijdens bedrijf | 5–95%, niet-condenserend |
Omgevingscondities | Temperatuur buiten bedrijf | –40 tot +70 °C |
Omgevingscondities | Luchtvochtigheid tijdens transport en opslag | 5–95%, niet-condenserend |
Omgevingscondities | Hoogte buiten bedrijf | Tot 50.000 voet |
Betrouwbaarheid | MTBF | 500.000 uur bij 55 °C, 100% belasting en nominale ingangsspanning |
Betrouwbaarheid | Levensduur | Minimaal vijf jaar bij 55 °C, 85% belasting en nominale ingangsspanning |
Betrouwbaarheid | Garantie | Twee jaar |
Conformiteit | Harmonische stromen | EN 61000-3-2 |
Conformiteit | Productnormen en milieustatus | IEC 62368 en RoHS |
Veiligheids- en markttoelatingen | Vermelde keurmerken en certificaten | UL/cUL, CB-testcertificaat, CE, KC, EAC, BIS, CQC en BSMI |
Pintoewijzing van de uitgangsconnector
| Contact aan A-zijde | Signaal | Contact aan B-zijde | Signaal |
|---|---|---|---|
A1–A9 | POWER GND | B1–B9 | POWER GND |
A10–A18 | +54V | B10–B18 | +54V |
A19 | SDA | B19 | A0-adressering |
A20 | SCL | B20 | A1-adressering |
A21 | PSON# | B21 | 12VSB |
A22 | SMBAlert# | B22 | CR_BUS |
A23 | RETURN_SENSE | B23 | ISHARE |
A24 | +54V_REMOTE_SENSE | B24 | Imon |
A25 | PWOK | B25 | VIN_GOOD |
Adressering van de digitale interface
| A1 | A0 | PMBus-adres | IPMI FRU-adres |
|---|---|---|---|
0 | 0 | B0h | A0h |
0 | 1 | B2h | A2h |
1 | 0 | B4h | A4h |
1 | 1 | B6h | A6h |
Veelgestelde vragen
voor 3600 W M-CRPS Titanium-voeding
Het beschikbare vermogen hangt af van het ingangsspanningsbereik waarin de voeding werkt. Ga er dus niet van uit dat bij elke spanning 3600 W beschikbaar is. De opgegeven vermogens zijn 1400 W bij 90–132 VAC, 3900 W bij 180–219 VAC, 3200 W bij 220–239 VAC en 3600 W bij 240–264 VAC. Het gedocumenteerde DC-ingangspunt is 240 VDC. Een systeem met universele ingang heeft daarom een vermogensbudget nodig dat rekening houdt met regionale netspanningscondities. Omdat de opgegeven vermogens per AC-spanningsbereik niet monotoon verlopen, moet het exacte werkpunt tijdens de ontwerpvalidatie worden bevestigd. Vooral bij lage ingangsspanningen mag de dimensionering niet uitgaan van het geadverteerde vermogen van 3600 W.
Ja, de voeding is bedoeld voor N+N- en N+1-redundante configuraties en ondersteunt hot-pluggebruik, koude redundantie en actieve stroomverdeling. Zodra elke voeding op ten minste 25% van haar nominale belasting werkt, ligt de nauwkeurigheid van de stroomverdeling binnen ±2% van de nominale stroom bij volle belasting. Zo kunnen parallelle modules de 54 V-belasting voorspelbaar verdelen. De regelaar van het voedingsrek, de backplane, de schakelvolgorde en de beveiligingsstrategie moeten echter nog steeds op systeemniveau worden uitgewerkt. Voor de hoofduitgang geldt bovendien een minimale stroom van 1 A bij stapsgewijze belastingsveranderingen. Beoordeel daarom in het ontwerp zowel de stroomverdeling in stationaire toestand als het transiënte gedrag wanneer modules worden geplaatst, verwijderd of in stand-by worden gezet.
Het volledige nominale vermogen is gespecificeerd van –5 tot 55 °C bij een voorwaartse luchtstroom. Kortstondig gebruik tot 65 °C is alleen toegestaan met vermogensreductie, maar de mate van reductie is niet vastgelegd. Ook voor gebruik met een omgekeerde luchtstroom staat de specificatie nog op TBD. Door de 1U-behuizing van 73,5 × 185 mm en de vermogensdichtheid van 110 W/in³ zijn luchtstroomweerstand, inlaatluchttemperatuur en recirculatie belangrijke aandachtspunten bij het chassisontwerp. Baseer de thermische kwalificatie op de beoogde ventilatorkarakteristiek en de drukcondities in het rek, niet op aannames voor vrije luchtstroming. Is een omgekeerde luchtstroom of gebruik boven 55 °C nodig? Zorg dan voor een bevestigd vermogensreductieprofiel voordat het mechanische ontwerp definitief wordt vastgelegd.
PMBus-communicatie verloopt via SDA op A19 en SCL op A20, met SMBAlert# op A22 en de adresselectie-ingangen A0/A1 op B19 en B20. De vier PMBus-adressen zijn B0h, B2h, B4h en B6h voor de adresbitcombinaties 00, 01, 10 en 11. De bijbehorende IPMI FRU-adressen zijn A0h, A2h, A4h en A6h. Dankzij deze opties kunnen meerdere voedingen één beheerbus delen zonder adresconflicten, mits de backplane A0 en A1 correct instelt. Houd bij het ontwerp van de besturing ook rekening met PSON#, PWOK, VIN_GOOD en de signalen voor stroomverdeling en spanningsmeting op afstand die beschikbaar zijn op de uitgangsconnector.
De 54 V-hoofduitgang levert 1 tot 66,7 A; de 12 V-stand-byuitgang levert 0,1 tot 3 A. De toegestane capacitieve belasting bedraagt 100 tot 15.000 µF op de hoofduitgang en 270 tot 4.700 µF op de stand-byuitgang. Voor beide uitgangen is een stijgtijd van 10 tot 70 ms opgegeven. De totale regelafwijking van de hoofd- en stand-byuitgang bedraagt ±5%, de dynamische regelafwijking is ±8% en de rimpel is beperkt tot 1%. Toets deze grenzen aan de opstartstroom van de achterliggende omvormers, de buscapaciteit en de vereiste overbruggingstijd. Bij een systeem met een grote gedistribueerde capaciteit kan gefaseerd inschakelen of inschakelstroombegrenzing nodig zijn om binnen de toegestane opstartcondities te blijven.
De voeding heeft actieve vermogensfactorcorrectie, met een vermogensfactor boven 0,92 vanaf 10% belasting, en wordt vermeld als conform EN 61000-3-2 voor harmonischen. Geleide en uitgestraalde emissies zijn gespecificeerd volgens klasse A. De piekinschakelstroom bij een koude start is 55 A en de lekstroom ligt onder 0,585 mA. De vermelde veiligheids- en marktgoedkeuringen omvatten UL/cUL, CB, CE, KC, EAC, BIS, CQC en BSMI, naast de status voor IEC 62368 en RoHS. Deze vermeldingen helpen bij de componentkeuze, maar vervangen geen EMC- en veiligheidstests op systeemniveau. Het uiteindelijke chassis, de filtering, aarding, bekabeling en luchtstroomconfiguratie kunnen de conformiteit nog steeds beïnvloeden.
De opgegeven MTBF bedraagt 500.000 uur bij 55 °C, 100% belasting en nominale ingangsspanning. De bedrijfslevensduur is minimaal vijf jaar bij 55 °C, 85% belasting en nominale ingangsspanning. Deze cijfers beschrijven verschillende betrouwbaarheidsmaatstaven en mogen niet als onderling uitwisselbare levensduurgaranties worden beschouwd. De garantie van twee jaar, hot-plugfunctionaliteit en firmware die op locatie kan worden bijgewerkt, ondersteunen een onderhoudbare, redundante voedingsarchitectuur. Houd bij de onderhoudsplanning rekening met de inlaatluchttemperatuur, het belastingsprofiel, de bedrijfsbelasting van de ventilator, het redundantiebeleid en de tijd die nodig is om firmware veilig bij te werken. PMBus-bewaking kan ook worden opgenomen in de logica voor voorspellend onderhoud, mits het hostsysteem passende alarmdrempels en bijbehorende acties definieert.







